KURUMSAL

kurumsal.jpg

Gülpetek insaat Proje Taahhüt ve Mimarlik Hizmetleri

         Gülpetek  insaat 1987 yilinda kurulmus bir aile sirketi olup kuruldugundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatirim ve taahhütlerinde bulunmustur. Faaliyet konusu çogunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan sirketimiz ayrica özel insaat taahhütleri ve is merkezleri yapmis ve yapmaya devam etmektedir.
Hizla degisen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamin gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarimlar ile ele alan sirketimiz, çagdas yapilarla saglikli kentsel dönüsüme katkida bulunmakta; profesyonel yönetimi, hizli organizasyon yapisi ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalasma çabasindadir.
Her taahhüdünü ayri bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Inceoglu  insaat hep daha iyinin pesinde olarak yapacaklarina odaklanmaktadir.  Bir insaat firmasi olarak tasidigi sorumluluklarin farkinda olan firmamiz ortaya konulan yapilarin islevsellik, saglamlik ve estetigi ile eser düzeyinde standarda tasimasina önem vermektedir.
Sirketimiz dürüstlük, müsteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik  ve üstün kalite anlayisiyla tüm müsteri ve is ortaklari ile sorunsuz, güvenli ve kazançli iliskiler hedeflemektedir.
Ve sirketimiz INCEOGLU markasini tescilleyerek nitelikli konut projesi markasinin hayata geçmesi ile kurumsallasma hedefine bir adim daha yaklasmanin heyecanini yasamaktadir.    

 

Yön.Kur.Baskani:  Ali SAHiN                  
Mimar: Ömer SAHiN   (üye)
İç Mimar: Yunus SAHiN     (üye)      İnş. Teknikeri: Selahattin ŞAHİN (üye)